X
GO
Lajmet dhe Ngjarjet

Ngjarjet

Kryetari Gjini nderon me mirënjohje boksierin 12 vjeçar, Flori Tarani

  • 05.07.2021
  • Author: Donika Grezda
  • Numri i shikimeve: 1262
  • 0 Comments
Kryetari Gjini nderon me mirënjohje boksierin 12 vjeçar, Flori Tarani

Kryetari i Komunës, Ardian Gjini, ka pritur në takim shpresën e boksit kosovar, 12 vjeçarin Flori Tarani. “E falenderova për krenarinë që i dhuron Gjakovës çdo vit, me suksese dhe medalje të shumta. Nuk kam asnjë dyshim që talenti dhe përkushtimi i Florit në këtë sport, do të shpërblehet me fitore të reja” u shpreh Kryetari Gjini.

Print
Categories: Ngjarje
Tags:

Theme picker